TDMG Store

TD|MAGYAR: Jól szerepeltek a TDMG arcok a hétvégi Global Grapplingen

2016.02.16. 15:03 td_interim

Szép volt, srácok!

A 2015-2016-os Grappling Magyar Bajnokság hétvégi, negyedik fordulóján több barátunk is részt vett. A Pestszentimrei Sportkastélyban volt rivális szép számmal, hiszen 63 klub 410 versenyzője mérte össze a tudását: gi grappling, no-gi grappling, combat grappling, kesztyűs küzdelem és nyílt súlycsoportú gi grappling kategóriákban összesen 750 nevezést adtak le a sportolók. Csak a -80 kg-os open gi grappling megmérettetésre annyian jelentkeztek, hogy kettő helyett négy ágon kellett leszervezni a küzdelmeket. A Totaldamage/TDMG arcok és barátok remekül szerepeltek a tornán.

Perjés Dóra igyekszik aktív maradni, míg várja a lehetőséget az Invicta FC-s bemutatkozására, így nem hagyta ki a hétvégi bulit sem. Az ország legjobb női MMA-sa a maga eltéveszthetetlen stílusában Facebookon mesélt az élményeiről. Íme, élvezzétek a sztorit:

Hétvégén volt a Global Grappling Magyar Bajnokság! 50kg-ban nem nevezett rajtam kívül más hölgy,így elindultam egy sú...

Posted by Perjés Dóra on Monday, February 15, 2016

Dóra tehát egy tízessel saját súlycsoportja fölött, grappling 60 kg-ban aranyat, openben pedig ezüstöt nyert.

A brazil jiu-jitsu világbajnok Szűcs Kristóf 105 kilós gi grapplingben aranyat nyert, a 80+-os open gi grapplingben viszont megelégedett az ezüsttel: Kristóf a döntőben csapattársával, Keszler Dáviddal került össze, akinek gentlemen's agreementtel átadta az első helyet.

Lakatos Sándor 70 kilós haladó no-gi grapplingben aranyat nyert, haladó gi 70 kilós kategóriában ezüstöt, ahogy -80-as open gi grapplingben is – itt Sanyi átadta az első helyet Kristóf öccsének, Szűcs Andrásnak.

Az OnTheGround 2-n Borics Ádámmal guruló Hoang Norbert gi 75 kg-ban és -80 kg gi openben is bronzérmet szerzett.

Erdős Lóránt 70 kg-os haladó gi grapplingben és 70 kg-os haladó kesztyűs küzdelemben is az első helyen végzett.